Chcete se stát dobrovolníkem?

Hledáme lidi, kteří by s námi chtěli pomáhat odpovědným firmám a ohleduplným lidem. Pokud se v této oblasti chcete nějak zapojit, určitě najdeme způsob.

Co děláme

Plníme tento web informacemi. Hledáme produkty, odpovědné projekty a inspiraci pro články, vše pak svým neopakovatelným způsobem zpracováváme do toho, co vidíte na tomto webu.

Jak nám můžete pomoci

Pokud se budete chtít zapojit přímo do toho, co děláme, tak se připravte na trochu té mravenčí práce. Prohledáváme webové stránky, chodíme na různá setkání, sbíráme informace a hledáme produkty, firmy a projekty, které by tu neměly chybět.

V druhé části zapojujeme tu kreativnější stránku naší osobnosti a přetváříme to, co jsme zjistili, v popisky a články, které vkládáme na web a dál je šíříme.

Každý se u nás věnuje tomu, co ho baví, zpracovává témata, která mu jsou nejbližší a dává do toho tolik času, kolik může a kolik se mu chce.

Odměnou je nám všem dobrý pocit a vždy nějaká společná odměna, když dosáhneme toho, co jsme si stanovili.

Jak můžeme pomoci my vám

Budeme vás podporovat, když si v Nejčr budete chtít udělat svůj vlastní projekt. Dáváme dohromady lidi s podobnými myšlenkami a cíli. Cest k jejich realizaci je nespočet. Pokud budete mít dobrý nápad a bude to v našich silách, podpoříme ho. A třeba se k vám přidají další naši dobrovolníci a vznikne další super věc.

Co dělat, když se chci zapojit

To nejjednodušší je napsat e-mail na libor@nejcr.cz – domluvíme se a buď si zavoláme nebo se osobně sejdeme.

FAQ

Kolik času to zabere?

Většinou chceme, abyste tomu věnovali tak 4 hodiny týdně. Pokud chcete a můžete víc, tak budeme jedině rádi. Pokud můžete méně, tak se domluvíme třeba na nějaké nepravidelné či jednorázové pomoci.

Musím být z Prahy?

Nemusíte :) Dobrovolničit můžete odkudkoli. Všichni spolu komunikujeme z 90 % online a jen občas se někde sejdeme fyzicky.

Top