Tak jako se snažíme zpříjemnit vám nakupování u odpovědných firem, chceme se pokusit usnadnit vám i ohleduplný život pomocí naší sekce rady.

Najdete tu články s odkazy na produkty, o kterých ostatní návody jen mluví, ale neřeknou vám, kde je koupit. Díky tomu se dozvíte, co a jak, a zároveň zjistíte, kde si koupit vše, co budete případně potřebovat.

Nevycucali jsme si je z prstu. Je to něco, co nám samotným mezi různými články, návody a knížkami chybí. Snažíme se vám ve srozumitelné a pohodové formě předat to, co jsme sami zjistili.

Zkuste si jednu či dvě rady přečíst a dejte nám vědět, co se vám líbilo a nelíbilo. Budeme za to rádi. Jsme na začátku a chceme se zlepšovat.

Nakupování: úvod
23. 6. 2018

Nastíním vám situaci. Sedíte na rodinném setkání a malou švitořící skupinou právě hýbe téma nakupování. Posloucháte jednoho účastníka hovoru po druhém, pomalu si skládáte dohromady jednotlivé dílky jejich nákupních zlozvyků a uvědomujete si, že právě tato malá skupinka reprezentuje více než 2/3 nakupujících v ČR. „Já si vždycky vezmu všechny...

Přečíst
Šetrný úklid
27. 5. 2018

Toto je tělo článku

Přečíst
Top